חנוך ואיתי מייסדי קסטומיקס

אודות קסטומיקס Customix

חברת קסטמיקס נוסדה על ידי אמני הגרפיטי חנוך ואיתי אשר למדו את רזי המקצוע של עולם הגרפיטי ואומנות האיר בראש מגדולי האמנים בעולם, את דרכם המשותפת הם התחילו במקרה ברחובותיה הסואנים של העיר ניו יורק, סצינת הגרפיטי הגדולה בעולם.

האומנות הייחודית לשניים מושפעת מהמגוון התרבותי הרב אליו נחשפו כשעבדו בחו"ל תוך כדי תנועה, השניים רכשו כלים רבים ומגוונים והגדירו מחדש את אומנות האירבראש שצמחה בישראל. כששבו השניים לארץ פתחו דוכן המציג את עבודותיהם בתחנה המרכזית בירושלים ומשם מהר מאוד לאחר שקיבלו לא מעט הזמנות, עברו לסטודיו בשכונת רוממה בירושלים ולאחר מכן הקימו סטודיו חדשני ומתקדם באזור התעשייה בני ברק ומעברים קורסים וסדנאות ללימודי גרפיטי ואייר בראש.

החברה מספקת מגוון מוצרים ואטרקציות אומנות ייחודיים לארועים שכוללים בין היתר ציורי גרפיטי על כובעים, קירות, חולצות, מגבות ועוד כמו כן, מוצרים ומתנות בהזמנה מראש לארועים פרטיים, חברות ומוסדות לימוד. ציורים על קירות לחברות ובתים פרטיים

CUSTOMIX – אמנות בהתאמה אישית

  • צוות קוסטומיקס

  • חנוך ואיתי על רקע קיר גרפיטי לחברת היטק

  • סטודיו מאובזר בציוד מתקדם

  • ציורי גרפיטי על כובעים

  • מובילי אומנות האירבראש בישראל

  • ציורי קירות גרפיטי

הצוות שלנו

בחברה מועסקים אמנים מהשורה הראשונה, אשר לרבים מהם הישגים גבוהים
בישראל ובחו"ל. חלקם הצטרפו לחברה לאחר שרכשו ניסיון בעבודה במגוון תחומי
האומנות באירופה ובארה"ב

חנוך

חנוך

מנכ"ל ובעלים

כניסתי לתחום הגיעה מכיוון הטיסנאות- פיתוח ובניית מודלים מכניים תעופתיים, ובד בבד זכיה בתחרויות בארץ ובעולם (חמש פעמים אלוף ישראל בהטסת טיסני ענק). נכון לאותה תקופה, שימש אותי האייברש בעיקר בגימור ובצביעת המודלים . הרגשתי שיש לי חיבור מיוחד לכלי ודחף לפתח את תחום האומנות והחלטתי להתמקד בו ולנסות לשלב אותו במגוון תחומים.
במהלך טיול בארה"ב פגשתי את איתי שותפי כיום ומאז אנחנו צוות מנצח.

איתי כהן

איתי כהן

מנכ"ל ובעלים

דרכי באמנות החלה באיור רישום וציור ובהמשך התוודעתי לאיירברש ככלי נוסף בארסנל. את נסיוני המקצועי באיירברש רכשתי בתחילה בניו יורק לפני כ-20 שנה. תחילה בציורי קיר בבתי עסקים ובבתים פרטיים והמשך בפרוייקטים שונים הקשורים לעיצוב והפקות מיוחדות. בד בבד נחשפתי לאמנות הגרפיטי המזוהה עם ניו יורק ומשם פיתחנו קונספט המשלב ציור גרפיטי באיירברש על פריטי לבוש. כעבור מספר שנים חזרתי ארצה והחלטנו, חנוך ואנכי , לפתוח את העסק המעניק שירות בתחום הנ״ל לטובת לקוחות פרטיים ועסקיים, הן בתחום ההלבשה והן בתחום ההפעלה באירועים.

לקוחות ממליצים

נועה פראם

עבודה מקצועית,
עושה את העבודה בהתאם לבקשת הלקוח במדוייק מחיר הוגן !! שווה ממש !

נועה פראםסטודנטית להנדסת מדעי המחשב
אורן ווסרספרונג

מעבר לידי הזהב שלכם, אתם שני אנשים מיוחדים, מקסימים וישרים. היה לי תענוג לפגוש אתכם, חייבים להפגש שוב !

אורן ווסרספרונגשיווק בינלאומי
טל שחר

הזמנו את איתי וחנוך לסדנת איירברש על חולצות ל50 ילדים בגילאי ז'-ט'. בסבלנות ואינספור והשקעה יצרו יחד עם הילדים חולצות מדהימות ומזכרת אומנותית. ממליצות בחום!!

טל שחראוניברסיטת בן גוריון
רוני בן כוכב-אליהו

אתם הבחירה הכי טובה שיכלנו לעשות! מקצועיים, יצירתיים, והכי חשוב- אנשים מדהימים!!! בתודה צוות התכנית 'היום בלילה עם גורי אלפי'

רוני בן כוכב-אליהוערוצי קשת TV